19. marts 2024
Log ind
Log ind
Username or email
Password
Hold mig logget ind, indtil jeg logger af
Glemt din adgangskode?
X
Tilmeld
Har du en konto?
Log ind her
X
Debatsiderne
POLITIK • OPINION • ANALYSE
Debatsiderne
POLITIK • OPINION • ANALYSE
STORKREDSE
Københavns Storkreds
Københavns Omegns Storkreds
Nordsjællands Storkreds
Bornholms Storkreds
Sjællands Storkreds
Fyns Storkreds
Sydjyllands Storkreds
Østjyllands Storkreds
Vestjyllands Storkreds
Nordjyllands Storkreds
Grønlands Storkreds
Færøernes Storkreds
REGIONER
Region Hovedstaden
Region Sjælland
Region Syddanmark
Region Midtjylland
Region Nordjylland
KOMMUNER
Hovedstaden
Albertslund
Allerød
Ballerup
Bornholm
Brøndby
Dragør
Egedal
Fredensborg
Frederiksberg
Frederikssund
Furesø
Gentofte
Gladsaxe
Glostrup
Gribskov
Halsnæs
Helsingør
Herlev
Hillerød
Hvidovre
Høje-Taastrup
Hørsholm
Ishøj
København
Lyngby-Taarbæk
Rudersdal
Rødovre
Tårnby
Vallensbæk
Sjælland
Faxe
Greve
Guldborgsund
Holbæk
Kalundborg
Køge
Lejre
Lolland
Næstved
Odsherred
Ringsted
Roskilde
Slagelse
Solrød
Sorø
Stevns
Vordingborg
Nordjylland
Aalborg
Brønderslev
Frederikshavn
Hjørring
Jammerbugt
Læsø
Mariagerfjord
Morsø
Rebild
Thisted
Vesthimmerland
Midtjylland
Aarhus
Favrskov
Hedensted
Herning
Holstebro
Horsens
Ikast-Brande
Lemvig
Norddjurs
Odder
Randers
Ringkøbing-Skjern
Samsø
Silkeborg
Skanderborg
Skive
Struer
Syddjurs
Viborg
Syddanmark
Aabenraa
Assens
Billund
Esbjerg
Fanø
Fredericia
Faaborg-Midtfyn
Haderslev
Kerteminde
Kolding
Langeland
Middelfart
Nordfyns
Nyborg
Odense
Svendborg
Sønderborg
Tønder
Varde
Vejen
Vejle
Ærø
Primary Menu
Debatsiderne
Norddjurs Kommune
Lokale partier og lister i Norddjurs
Socialdemokratiet
Allan Gjersbøl Jørgensen
Bente Hedegaard
Else Søjmark
Fritz Birk Sørensen
Hans Fisker Jensen
Jan Petersen
Karoline Bergkvist Søgaard
Lars Pedersen
Lars Møller
Niels Basballe
Tom Bytoft
Det Konservative Folkeparti
Benny Hammer
Mads Jensen
Socialistisk Folkeparti
Aleksander Myrhøj
Mads Nikolajsen
Liberal Alliance
Jens Meilvang
Sebastian Rode-Møller Grauert
Dansk Folkeparti
Therese Mikkelsen
Pia Bjerregaard
Steen Jensen
Venstre
Kasper Juncher Bjerregaard
Kristina Hviid
Lars Sørensen
Lars Østergaard
Niels Ole Birk
Rikke Albæk Jørgensen
Enhedslisten
Ulf Harbo
Debatsiderne
DebatSiderne
MØD DIN LOKALE KANDIDAT • DELTAG I DEBATTEN
STORKREDSE
Københavns Storkreds
Københavns Omegns Storkreds
Nordsjællands Storkreds
Bornholms Storkreds
Sjællands Storkreds
Fyns Storkreds
Sydjyllands Storkreds
Østjyllands Storkreds
Vestjyllands Storkreds
Nordjyllands Storkreds
Grønlands Storkreds
Færøernes Storkreds
REGIONER
Region Hovedstaden
Region Sjælland
Region Syddanmark
Region Midtjylland
Region Nordjylland
KOMMUNER
Hovedstaden
Albertslund
Allerød
Ballerup
Bornholm
Brøndby
Dragør
Egedal
Fredensborg
Frederiksberg
Frederikssund
Furesø
Gentofte
Gladsaxe
Glostrup
Gribskov
Halsnæs
Helsingør
Herlev
Hillerød
Hvidovre
Høje-Taastrup
Hørsholm
Ishøj
København
Lyngby-Taarbæk
Rudersdal
Rødovre
Tårnby
Vallensbæk
Sjælland
Faxe
Greve
Guldborgsund
Holbæk
Kalundborg
Køge
Lejre
Lolland
Næstved
Odsherred
Ringsted
Roskilde
Slagelse
Solrød
Sorø
Stevns
Vordingborg
Nordjylland
Aalborg
Brønderslev
Frederikshavn
Hjørring
Jammerbugt
Læsø
Mariagerfjord
Morsø
Rebild
Thisted
Vesthimmerland
Midtjylland
Aarhus
Favrskov
Hedensted
Herning
Holstebro
Horsens
Ikast-Brande
Lemvig
Norddjurs
Odder
Randers
Ringkøbing-Skjern
Samsø
Silkeborg
Skanderborg
Skive
Struer
Syddjurs
Viborg
Syddanmark
Aabenraa
Assens
Billund
Esbjerg
Fanø
Fredericia
Faaborg-Midtfyn
Haderslev
Kerteminde
Kolding
Langeland
Middelfart
Nordfyns
Nyborg
Odense
Svendborg
Sønderborg
Tønder
Varde
Vejen
Vejle
Ærø