28. marts 2024
Log ind
Log ind
Username or email
Password
Hold mig logget ind, indtil jeg logger af
Glemt din adgangskode?
X
Tilmeld
Har du en konto?
Log ind her
X
Debatsiderne
POLITIK • OPINION • ANALYSE
Debatsiderne
POLITIK • OPINION • ANALYSE
STORKREDSE
Københavns Storkreds
Københavns Omegns Storkreds
Nordsjællands Storkreds
Bornholms Storkreds
Sjællands Storkreds
Fyns Storkreds
Sydjyllands Storkreds
Østjyllands Storkreds
Vestjyllands Storkreds
Nordjyllands Storkreds
Grønlands Storkreds
Færøernes Storkreds
REGIONER
Region Hovedstaden
Region Sjælland
Region Syddanmark
Region Midtjylland
Region Nordjylland
KOMMUNER
Hovedstaden
Albertslund
Allerød
Ballerup
Bornholm
Brøndby
Dragør
Egedal
Fredensborg
Frederiksberg
Frederikssund
Furesø
Gentofte
Gladsaxe
Glostrup
Gribskov
Halsnæs
Helsingør
Herlev
Hillerød
Hvidovre
Høje-Taastrup
Hørsholm
Ishøj
København
Lyngby-Taarbæk
Rudersdal
Rødovre
Tårnby
Vallensbæk
Sjælland
Faxe
Greve
Guldborgsund
Holbæk
Kalundborg
Køge
Lejre
Lolland
Næstved
Odsherred
Ringsted
Roskilde
Slagelse
Solrød
Sorø
Stevns
Vordingborg
Nordjylland
Aalborg
Brønderslev
Frederikshavn
Hjørring
Jammerbugt
Læsø
Mariagerfjord
Morsø
Rebild
Thisted
Vesthimmerland
Midtjylland
Aarhus
Favrskov
Hedensted
Herning
Holstebro
Horsens
Ikast-Brande
Lemvig
Norddjurs
Odder
Randers
Ringkøbing-Skjern
Samsø
Silkeborg
Skanderborg
Skive
Struer
Syddjurs
Viborg
Syddanmark
Aabenraa
Assens
Billund
Esbjerg
Fanø
Fredericia
Faaborg-Midtfyn
Haderslev
Kerteminde
Kolding
Langeland
Middelfart
Nordfyns
Nyborg
Odense
Svendborg
Sønderborg
Tønder
Varde
Vejen
Vejle
Ærø
Primary Menu
Debatsiderne
Fyns Storkreds
Lokale partier og lister i Fyns Storkreds
Socialdemokratiet
Bjørn Brandenborg
Dan Jørgensen
Jens Jonatan Steen
Kim Aas
Lasse Haugaard Pedersen
Mads Madsen Henriksen
Sara Emil Baaring
Thomas Skriver Jensen
Trine Bramsen
Radikale
Hanne Ringgaard Møller
Jan Werner Mathiasen
Kim Lei-Jensen
Niels Ture Holm Grønlund
Rasmus Helveg Petersen
Det Konservative Folkeparti
Anders Johansson
Anne Fiber
Emil Holbech Hansen
Joachim Hoffmann-Petersen
John Hoppe
Kristian Guldfeldt
Mai Mercado
Roya Moore
Tobias Bennedsen
NyeBorgerlige
Jonas René Jensen
Mikkel Bjørn Sørensen
Socialistisk Folkeparti
Jonas Hulgaard Ammundsen
Karsten Hønge
Katrine Wulff
Lise Müller
Nynne Printz
Liberal Alliance
Anders Kirkeby
Christoffer Overgaard Munk
Katrine Daugaard
Silke Anna Hein
Sinus Kremmer
Kristendemokraterne
Gert Dyrn
Jenan Jamel Bozo
Michelle West
Niclas Aarestrup
Moderaterne
Carsten Damgaard Møller
H.C.Wulff
Kenneth Bjerg
Rosa Eriksen
Dansk Folkeparti
Alex Ahrendtsen
Charlotte Møller-Madsen
Cheanne Nielsen
Dorthe Lynge Ullemose
Frank Sørensen
Lars Kolling
Signe Vedersø Keldorff
Venstre
Araz Khan
Bo Sandberg
Erling Bonnesen
Lars Christian Lilleholt
Marlene Ambo-Rasmussen
Nikolaj Leed Henriksen
Pia Bachmann Offer Madsen
Thomas Kristoffersen
Enhedslisten
Camilla Dalum Jensen
Niels Bjarne Lund
Reza Javid
Torsten Ringgaard
Vibeke Syppli Enrum
Victoria Velasquez
Victoria Bøgh Salo
Alternativet
Anna Astrid Høy-Nielsen
Bodil Marie Helbo
Henrik Boye
Kasper Sten Krebs
Linda Frølund Hansen
Marianne Larsen
Martin Kjærulff
Mette Rahbek
Ole Michael Dupont Kofod
Simon Nyborg Jensen
Danmarksdemokraterne
Bent Juul Sørensen
Jens Henrik W. Thulesen Dahl
Martin Jason Adelgaard
Nikolaj Vang
Vivian Lindberg Larsen
Frie Grønne
Nishan Ganesh
Debatsiderne
DebatSiderne
MØD DIN LOKALE KANDIDAT • DELTAG I DEBATTEN
STORKREDSE
Københavns Storkreds
Københavns Omegns Storkreds
Nordsjællands Storkreds
Bornholms Storkreds
Sjællands Storkreds
Fyns Storkreds
Sydjyllands Storkreds
Østjyllands Storkreds
Vestjyllands Storkreds
Nordjyllands Storkreds
Grønlands Storkreds
Færøernes Storkreds
REGIONER
Region Hovedstaden
Region Sjælland
Region Syddanmark
Region Midtjylland
Region Nordjylland
KOMMUNER
Hovedstaden
Albertslund
Allerød
Ballerup
Bornholm
Brøndby
Dragør
Egedal
Fredensborg
Frederiksberg
Frederikssund
Furesø
Gentofte
Gladsaxe
Glostrup
Gribskov
Halsnæs
Helsingør
Herlev
Hillerød
Hvidovre
Høje-Taastrup
Hørsholm
Ishøj
København
Lyngby-Taarbæk
Rudersdal
Rødovre
Tårnby
Vallensbæk
Sjælland
Faxe
Greve
Guldborgsund
Holbæk
Kalundborg
Køge
Lejre
Lolland
Næstved
Odsherred
Ringsted
Roskilde
Slagelse
Solrød
Sorø
Stevns
Vordingborg
Nordjylland
Aalborg
Brønderslev
Frederikshavn
Hjørring
Jammerbugt
Læsø
Mariagerfjord
Morsø
Rebild
Thisted
Vesthimmerland
Midtjylland
Aarhus
Favrskov
Hedensted
Herning
Holstebro
Horsens
Ikast-Brande
Lemvig
Norddjurs
Odder
Randers
Ringkøbing-Skjern
Samsø
Silkeborg
Skanderborg
Skive
Struer
Syddjurs
Viborg
Syddanmark
Aabenraa
Assens
Billund
Esbjerg
Fanø
Fredericia
Faaborg-Midtfyn
Haderslev
Kerteminde
Kolding
Langeland
Middelfart
Nordfyns
Nyborg
Odense
Svendborg
Sønderborg
Tønder
Varde
Vejen
Vejle
Ærø